Son Dakika
26 Mayıs 2019 Pazar

Anaokulu Malzemeleri

03 Ekim 2018 Çarşamba, 09:12

Anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncak gibi ürünler çocukların  daha küçük yaşlarda el ve vücut becerilerini geliştirerek öğrenme yetilerini arttırır,bedenen ve zihinsel gelişimini olumlu yönde destekler ve ileriki okul haytalarını öğrenme süreçlerini kolaylaştıracak etkilere sahiptir.

 

Eğitici oyuncaklar ve anaokulu malzemeleri alanında uzmanlaşan firmamız Yengeç Eğitim Kreş Oyuncakları araçları ve Tasarım ,aynı zamanda artan müşteri istekleri doğrultusunda ortaokullar için de amfiler ve laborotuvarlar gibi ürünler üretmektdir.Bu gibi ürünleri sipariş üzerine ve stoklarla sınırlayarak üretmekteyiz.

Yengeç eğitim araçlar ve tasarım uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkesini şiar edinerek 2013 yılından bugüne çocuklarımızın geleceğimiz ve bugünümüz olduğu düşüncesiyle hizmet vermektedir.

2013 yılında kurulan firmamız anaokulu,kreşler,rehabilitasyon merkezleri,kafe ve hastane gibi ortak yaşam alanalrı,belediyeler ve diğer kuruluşlar için ihtiyaç olan anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncaklar üretmekte ve ithal etmekte olan bir tasarım firmasıdır.

 

Ürünlerimiz arasında bahçe oyun grupları,maceraparklar,büyük aile eğitim setleri,mini survivor parkurları,okul donanımları,akıllı tahta,masa ve sandalyeler,ilgi köşeleri,softplay ürünleri,ofis mobilyaları gibi birçok çeşit mevcuttur.Ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadır.

 

Asıl üretim ve uzmanlık alanı anaokulu malzemeleri v eğitici oyuncaklar olan firmamız anaokulları için gereken masa ve sandalyelerden galoşluklara kadar geniş yelpazede ürün çeşidiyle hizmet vermektedir.İthal edilen ürünlerimiz de dünyaca bilinen ve güvenilir markalrdır.Çocuklarımızın bugünümüz ve yarınımız oldugunun bilinciyle ürünlerimizin hiçbirinde sağlığa zarralı katkı ve boya maddeleri bulunmamaktadır.

 

Ürün skalamızda kreşlerde kullanabileceğiniz Legolar,puzzleler,akıllı oyuncaklar,oyun evleri,ipli ve duvar oyuncakları,,abaküs ve boy cetvelleri,boy aynaları,dolaplar ve kitaplıklar,kavram oyuncakları gibi çok sayıda ve çeşitte eğitici oyuncaklar mevcuttur.Web sitemizi inceleyrek çeşit ve fiyatlar hakkında daha detaylı fikir sahibi olmanız mümkün.

Ürünlerimizde insan sağlığına zara vermeyen su bazlı boyalar kullanmaktayız.Ayrıca son zamanlarda Anaokulu Mobilyaları çağımızın bilgi dünyasında daha çok önem kazanan robotik kodlama ve duyu bütünlememe oyuncakları gibi son teknolojinin kullandığı anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncakların de imalatını ve ithalatını gerçekleştirmekteyiz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir