Son Dakika
22 Ocak 2020 Çarşamba

15 Haziran 2019 Cumartesi, 10:53

Teknik ve Sanal Takip
Format İzmir Dedektiflik Günümüzde biroldukça bilgimizi depoladığımız teknolojik ekipmanlar bize kolaylık sağlasa da biroldukça riski de beraberinde getirmektedir. Teknik takip kapsamında kullanılan ekipmanlar; ios veya android takip programları, konut ve iş yerleri için böcek dinleme cihazları ve gizli saklı kamera gereksinimleri nedeniyle saha çalışması yapılmasına gerek duyulabilir. Tüm bunların yapılabilmesi için yasal izinler vardır, izin yetkimizle İzmir Dedektiflik olarak bu konuda da yanınızdayız. Teknolojinin ilerlemesi değil, kötüye kullanılmasının yaygınlaşması ile birey, müessese ve kurumlar çekince altındadır. Sanal takip kapsamında, teknik ve sanal takip diğer takip hizmetlerin yan hizmeti olarak görülmüştür. BATI İzmir Dedektiflik Teknik Takip hizmeti kapsamında imzalanan protokol kapsamında gizlilik sağlanması için lüzumlu ortamı oluşturuyoruz. Teknik Takip çalışmalarında kullanılacak ekipman ve materyallerin takip kapsamında dedektiflik hizmeti boyunca bu hizmeti alan kişinin aleyhine aslabir durumda kullanılmayacağını, bütünüyle kişilerin menfaatleri doğrultusunda hareket edileceğini de belirtmek isteriz. Teknik ve sanal takipte bir öteki nokta ise fiziki takiptir. Fiziki takip, kişilerin istenilen şekilde direkt takibinin yapılması olarak açıklamak mümkündür. Bu tip takipler tüm bunlaryla yasalar çerçevesinde, aslabir hak ihlali olmaksızın, farklı şekillerde yapılmaktadır.

BATI İzmir Dedektiflik Çoğu zaman halka açık yerlerde yapılan bu takip işlemi, kişilerin içinde bulundukları etkinlikler, giriş- çıkış yapmış oldukları mekanlar, uğradığı konumlar ve irtibata çektiği şahıslar ile ilgili biroldukça bilgiyi elde etmeye yarar.
Bu takip hizmeti hem de değişen durumla beraber; eş takip edeni, evliliğe dair araştırma, çocuk kaybı, öğrenci takibi benzer biçimde çoğu hizmetimizin içinde sık sık kullanılmakta olup, en sık başyaralanan ve maksimum gerçekleştirmiş olduğimiz takip çeşididir. Bu takip kapsamında kişilerin direkt olarak seyredildiği ve mercek altına alındığı bu takipte, biroldukça türde suça yönelik eylemin ve uygulamanın içinde bulunması halinde video, fotoğraf, ses kaydı ve yazışmalar ile somutlaştırılıp delillendirmekmektedir.

Format İzmir Dedektiflik Fiziki Takip bünyesinde şahıs yada şahısların gün içerisinde görüldükleri ve gittikleri bölgeler, mekanlar, gmeşhurk uğraşıları, diyaloğa girdikleri kişiler, meydana getirilen telefon görüşmelerine kadar çoğu konu hakkında bilgi sahibi olan dedektiflerimiz, çalışmalarını daha kapsamlı ve yeterli düzeye ulaşmış olmasına dikkat etmekte ve vazifeyi kesin bir kararla sonuca yönelik olarak yerine getirmektedir. Teknik ve Fiziki Takip ile ilgili şekilde, uzun senelerdir durmadan biroldukça hizmeti vermekle birlikte yerine getirdiğimiz takip hizmetleri mevzusunda da Türkiye’nin biroldukça bölgesinde emniyet ve askeriye ile bağlantılı ve kıdem sahibi güçlü insanlarla mevcud bağlantılarımız ışığında çoğu kere başarıyla tamamlamış olduğumuzu gururla dile getirmek isteriz. Teknik ve Fiziki Takip kapsamında yapmış olduğumuz biroldukça takip çalışmaları nihayetinde takibin isteklerinizi ve arzularınızı memnun edeceğine dair hiçbir kuşkumuz yoktur.
Format İzmir Dedektiflik Teknik ve Fiziki Takip çalışmaları kapmasında çeşitli nedenlerden dolayı yapılamayacak yahut mevcut hukuk düzenine aykırı, yasalara uygunsuz çalışmalar için gelen başvuruların aslabirini de kabul etmemekteyiz. Özellikle teknik takip esnasında dikkat gerektiren ve kullanılan bazı yazılımlar ve programlardan faydalanarak anlık haber alımı işlemi gerçekleşmektedir. Bu sayede bu işlemden anlık olarak siz değerli ziyaretçilerimizin de yararlanabilmesi açısından sizlere de bu yazılım veya programların kullanım izni sağlanmaktadır. Bu programlardan ve yazılımlardan birkaçı eşinize yüklenerek haberdar olmanız sağlanacaktır. Ayrıca bu mevzuda çalışma yapan uzmanlar yardımıyla ve alanlarında ustalaşmış olmalarının artısı ile yapmış oldukları takip çalışması sırasında karşıdaki fert tarafından fark edilmeden yapmış oldukları çalışmaları da itinayla yapmakta ve en minik bir detayyı ve teferruatı gözden kaçırmamaktadırlar. Yapılan çalışmalar özellikle de teknik takip gibi bir çalışma ile yapılıyorsa şüphesiz her ayrıntıya dikkat edilmektedir

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir