Son Dakika
05 Aralık 2019 Perşembe

İzmir dedektiflik

30 Mayıs 2019 Perşembe, 12:03
izmir dedektiflik fiyatları

İzmir dedektiflik ‘de yasal özel araştırmalar
Vip Dedektiflik Ajansı izmirde , Türkiye’de özel müfettişler için resmi bir çıraklık yoktur. Temiz bir sabıka kaydı belgesine sahip olan Türkiye Cumhuriyeti’nin her vatandaşının bir dedektif işi kaydetmesine izin verilir. Sonuç olarak, piyasa damping temelinde niteliksiz hizmet veren haydut firmalar tarafından taştı.

Özellikle Almanya’da, bir danışmanlık Dedektif hukukçu olmak zorundadır. Aksi takdirde soruşturmaları, er ya da geç, sadece onun için değil, aynı zamanda müşterileri için daha da kötüsü olan yargı sorunlarına yol açacaktır. Yasanın dos ve yapılmaması gerekenler Güvenli kullanım her güvenilir özel Dedektif çok ana öncül olmalıdır.

Ciddi cümlelerden kaçının, nitelikli profesyonelleri işe alın. Patrick Kurtz ve personeli, Türkiye Sanayi Ve Ticaret Odası (TCO) tarafından onaylanmış tüm yetkili Araştırmacılardır. İşte güvenli ellerdesiniz. Bizim için önemsiz bir sözleşme diye bir şey yoktur. Biz motivasyon ve bakım ile her sorunu ele.

Biz memnuniyetle sizin için ulusal hem de uluslararası faaliyet.

İsteğinizi almaktan memnuniyet duyarız!
İzmir,İstanbul,antalya üzerindeki Alsancak’daki merkezimizden, müşterilerimizin tüm Türkiye ve gerekirse uluslararası düzeyde ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Ulusal dedektif ağımız nedeniyle Augsburg Almanya’daki müşterilerimiz için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz

Özel ve ticari alanda faaliyet gösteren izmir dedektiflik ajansı olarak müşterilerimize aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

masraflar dolandırıcılık, hırsızlık, hastalık izni sırasında iyileşmeye zararlı çalışanların davranışları gibi çalışanlar tarafından işlenen aşağıdaki suçlarla bağlantılı olarak yapılan araştırmalar
sigorta dolandırıcılığı ve endüstriyel casusluk ile ilgili soruşturma
bir Alman başvuru sahibinin vita ve çevre / yaşam koşullarını doğrulama
sadakatsiz olma şüphesi ve nafaka meseleleri gibi aile meseleleri ile ilgili soruşturma

Türkiye’deki özel Dedektifler ve ekonomik soruşturma şirketleri çok çeşitli dedektif hizmetleri sunmaktadır. Ceza davalarını açıklığa kavuşturmak için çocuklarının veya eşlerinin gözlemlenmesi gibi özel kişiler için hizmetlerden başlayarak, İzmir dedektiflik de özel bir dedektifin hizmetini kullanan birçok insan var. Bir şirket iseniz ve müşterileriniz, sağlayıcılarınız veya personeliniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, özel bir dedektif veya ekonomik soruşturma şirketi de kiralayabilirsiniz.

Mail olarak ulaşabilirsiniz. info@vipdedektif.com

Telefonla ulaşabilirsiniz. 0850-466-18-47

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir