Son Dakika
09 Temmuz 2020 Perşembe

İzmir Havaalanı Araç kiralama

30 Mayıs 2019 Perşembe, 12:29
izmir havaalanı oto kiralama

İzmir havalanı araç kiralama Şehir için küçük bir araba, özel günler için bir limuzin veya kendi hareketiniz için bir taşıyıcı olsun-her fırsatta ve yıl boyunca sabit kalan çok uygun fiyatlarla doğru aracı sunuyoruz. onur ercan ve tarafından 2009 yılında kurulan, şimdi 4 şehirde 6 şubesi ile türkiye’nın en büyük araba kiralama şirketlerinden biridir. 300 motorlu araç filomuz ile her yıl 20 bin müşteriye hizmet veriyoruz. En biz Onbir şube ile temsil edilir ve  bir Cheap car hire-istasyonları paylaşmak. Fiyatlandırma politikamız için, 2018 yılında SUV için en ucuz ev sahibi olarak pazar araştırma şirketi araştırma araçları tarafından ilan edildi. Ücretsiz olarak bile, arabalarımızı kiralayabilirsiniz, çünkü bir aracın bir yerden diğerine taşınması gerekiyorsa, bu rotaları ücretsiz olarak sunuyoruz.

Düşük fiyatlarla geniş seçime ek olarak, mükemmel bir hizmet ve uzman tavsiyesi almanıza büyük önem veriyoruz. İstediğiniz modeli önceden rezerve edebilir ve daha sonra kiralık aracınızda sitede kişisel bir talimat alırsınız. Teslim süreci çalışanlarımızın verileri ve fotoğraflar aracılığıyla arabanın durumunu kaydetmek hangi ile yenilikçi bir iPad Uygulaması, Hızlı ve komplikasyonsuz sayesinde. Kanon ile işbirliği içinde geliştirilen uygulama, sektöründe roman ve büyük ölçüde Araba Kiralama ve dönüş basitleştirdi. Bu nedenle, uygulama Eylül 2019 kategorisinde Müşteri İnovasyon ödülünü kazandırdı. Ödül, TİMES dergisi ve Türkiye  Kalitesi Enstitüsü

izmir havalanı araç kiralama bir kez daha mükemmel hizmet ile bir araba kiralama şirketi olarak ününü onur: son darbe çip testi “yeni müşteri hattı 2019″bir ödül. Telefon hatları dokuz araba kiralama şirketleri tarafından test edildi. İlk kez yapılan testte test galibi sertifikası CHEP CAR HİRE ‘A gitti!

CHEAP CAR HİRE  erişilebilirlik, bekleme süresi ve menü rehberliği alanlarında test ettiği testte, kalp ve böbrek için danışmanın, maliyetlerin ve yasal bilgilerin yanı sıra, test galibi olarak “çok iyi” genel notu ile ödüllendirildi.

Çalışanlarımızın “araç fikri”olması ve bir muhatap için ortalama bekleme süresinin sadece 25 saniye olması özellikle olumlu oldu.

İzmir havaalanı araç kiralama Bir kez daha ucuz fiyatların ve en iyi hizmetin hariç tutulmadığını gösteren bu ödülden memnunuz. Aksine: TİMES tarafından “Türkiye ‘nın en popüler araç kiralama şirketi” olarak bir ankette ödüllendirildikten sonra, artık kendimizi başka bir onurla süsleyebiliriz. Telefonda ve hem bizim yetkili personel, teşekkür ederim
sitede bizim 6 kiralama istasyonları her zaman büyük bir iş yapmak!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cratosslot - Cratosslot Giriş