Son Dakika
09 Ağustos 2020 Pazar

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

21 Ekim 2018 Pazar, 09:46

Anaokulu malzemeleri ve eğitici oyuncaklar,kreş oyuncakları gibi malzemeler çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekleyerek aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan malzemelerdir.Günümüzde otellerde,hastane,kafe ve restoranlarda,belediyelerde sık sık karşımıza çıkan eğitici oyuncakların asıl kullanım alanları anaokulu,kreşler,yuvalardır.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım,2013 yılında memleketin bu alanda ihtiyacını karşılamak için belediyeler,okullar,çeşitli milli eğitim müdürlükleri başta olmak üzere birçok kafe,lokanta,otel,anaokulları,kreşler gibi alanlara da hizmet vermiştir.Firmamız anaokulu malzemeleri ,anaokulu mobilyaları,eğitici oyuncaklar ve kreş oyuncakları başta olmak üzere artan yoğun ilgi ve istek üzerine ilgi köşeleri,ofis mobilyaları,büyük aile eğitim setleri,macera parklar,mini parkurlar gibi ürünleri de tasarlamaya ve ithal etmeye başlamıştır.

5 yılı aşkın tecrübesiyle Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım, eğitici oyuncaklar ve kreş oyuncakları ürün skalasında ahşap puzzle,lego,satranç,dama,yapbozlar,domino ve bağlantı kurma oyuncakları,oyun evleri,bahçe oyun grupları,akıl ve kavram oyuncakları,montessori eğitim sistemine uyarlanmış oyuncaklar,tırmanma grupları,egzersiz oyuncakları,duyu bütünleme oyuncakları,soft play oyuncakları,robotik kodlama oyuncakları,teknolojik ve mekanik oyuncaklar,akıllı sınıflar,macera parklar, akıllı tahta gibi ürünleri de bulundurmaktadır.Tüm ürünlerde 2 yıl garanti mevcuttur.

Firmamız bizlere verilen okul veya alan projesi üzerinden çalışarak ,en uygun ve ergonomik ürünleri tespit ederek sizlere sunmaktadır.Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım,dürüst hizmet,müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ilkelerini esas alarak,çocuklarımızın geleceğimi olduğu bilinciyle üretimlerine devam etmektedir.

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım, anaokulları ve kreşler dışında lise ve ortaokullar için de amfi gibi çeşitli okul donanımları tasarlamaktadır.Bu tür ürünlerin üretimi sipariş üzerine olup sınırlı sayıda üretilmektedir.

Firmamız ürünlerinde sağlığa zararlı kimyasal ve türevleri bulunmamakla birlikte ürünlerimizin renklendirilmesinde su bazlı boyalar kullanılmıştır.

Eğitici oyuncaklar,kreş oyuncakları gibi ürünlerimizin fiyatları,yüzlerce çeşidi,diğer ürünlerimiz,kampanyalı ürünlerimiz ve referanslarımız için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Web sitemizden online ve güvenli sipariş de verebilirsiniz.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cratosslot - Cratosslot Giriş